Aspiratory dla noworodków

Katar u noworodków jest dość częstym zjawiskiem. Małe dzieci nie potrafią samodzielnie wydmuchiwać wydzieliny z nosa. Z tego powodu konieczne jest jej usunięcie z wykorzystaniem specjalnych aspiratorów. Oferujemy różne modele, w tym m.in. urządzenia elektroniczne oraz te ręczne, najczęściej w kształcie gruszki. Każdy z nich obejmuje końcówkę, która zapobiega podrażnianiu śluzówki nosa.

Wśród dostępnych produktów pojawia się m.in. aspirator dla noworodka KATAREK. Oferujemy też całe zestawy produktów, wraz ze specjalnymi ampułkami z solą fizjologiczną. Pozwalają one na nawilżenie błony śluzowej nosa po zabiegu. To dobre rozwiązanie zwłaszcza w długotrwałych infekcjach, wiążących się z tworzeniem się dużej ilości wydzieliny.

Elektroniczny aspirator do nosa dla dzieci

Wygodnym rozwiązaniem cenionym przez wielu rodziców jest elektroniczny aspirator do nosa dla dzieci. To produkt, który oprócz usuwania wydzieliny pełni też wiele innych funkcji. W trakcie zabiegu wydaje dźwięki odwracające uwagę malucha. Sprzęt pracuje bardzo cicho, a elektryczne zasilanie zapewnia imponującą skuteczność. Jednocześnie opiekun może uchronić się przed zarażeniem, ze względu na brak bezpośredniego kontaktu z wydzieliną.

Końcówki aspiratora wykonano z miękkiego silikonu. Materiał ten można z łatwością czyścić w sterylizatorach butelek i innych akcesoriów dziecięcych. W naszym asortymencie znajdziesz również wymienne końcówki pasujące do konkretnych modeli sprzętów.

Aspiratory
Bezpieczne zakupy
  • Różne formy płatności
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
  • Szyfrowane dane i transakcje
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl