Opcje przeglądania

Nakładki na WC ze stopniem

W przypadku starszych dzieci doskonałym rozwiązaniem jest uczenie korzystania z toalety z wykorzystaniem specjalnej nakładki na WC. To produkt, który zmniejsza otwór w desce, a jednocześnie pozwala na łatwe siadanie na sedesie przez malucha. Nakładkę można w dowolnym momencie zdjąć.

Nakładka WC ze stopniem to produkt niezwykle funkcjonalny. Pozwala ona na regulowanie nóżek w taki sposób, by dostosować je do wysokości toalety. Stopień wchodzący w skład konstrukcji produktu został pokryty materiałem antypoślizgowym, co zwiększa bezpieczeństwo podczas wchodzenia na deskę. Po bokach nadstawki znajdują się uchwyty pomocnicze, które można złapać. Plastikową konstrukcję da się także bardzo łatwo utrzymać w czystości, co ma ogromne znaczenie w przypadku małych dzieci.

Nakładki bez stopni

Oferujemy także klasyczne nakładki WC bez stopni. To modele, które mają za zadanie zmniejszyć otwór w sedesie, dopasowując go do rozmiarów ciała małego użytkownika. Nakłada się je bezpośrednio na deskę. W przypadku mniejszych dzieci do wejścia na górę jest zwykle potrzebna pomoc rodzica lub podstawienie specjalnego schodka, który sprawdza się doskonale również podczas korzystania z umywalki. W naszym sklepie z artykułami dla niemowląt znajdziesz produkty znacznie ułatwiające naukę prawidłowych nawyków u dziecka. To wyroby, które można bez problemu utrzymać w czystości i stosować przez długie miesiące, bez obawy o bezpieczeństwo malucha.

Nakładki na WC
Bezpieczne zakupy
  • Różne formy płatności
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
  • Szyfrowane dane i transakcje
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl