Podkłady higieniczne

Oferujemy podkłady higieniczne o wielu zastosowaniach. Wśród nich znajdują się zarówno produkty dla mam, jak i warianty uniwersalne, przydatne także podczas codziennej pielęgnacji dzieci. Do ich największych zalet można zaliczyć:

  • zatrzymywanie wilgoci wewnątrz,
  • neutralizowanie zapachów,
  • materiał delikatny dla skóry,
  • możliwość zabezpieczenia pościeli i materaca przed zabrudzeniem.

Nasze podkłady sprawdzają się m.in. podczas codziennych zabiegów pielęgnacyjnych noworodków, a także w trakcie połogu. Oferujemy modele cienkie, a także pokryte z wierzchu miękką tkaniną frotte. Są one dostępne w różnych rozmiarach, pozwalając na dopasowanie do wielkości materaca i indywidualnych potrzeb.

Podkłady poporodowe dla mamy

W naszym asortymencie znajdziesz podkłady poporodowe dla mamy, które pozwalają na zapewnienie pełnej higieny podczas połogu. Znajdują swoje zastosowanie zwłaszcza w szpitalu, bezpośrednio po porodzie. Sprawdzają się także po cięciu cesarskim, gdy kobieta musi leżeć przez kilka dni. To dobre rozwiązanie zarówno dla młodych mam, jak i osób po zabiegach ginekologicznych.

Duże podkłady poporodowe dla mamy zostały wykonane w taki sposób, by zapewniać komfort korzystania. Mowa tu m.in. o miękkich powłoczkach, które nie powodują podrażnień skóry. Wszystkie produkty zostały przetestowane dermatologicznie.

Po porodzie przydadzą się również specjalne majtki jednorazowe poporodowe zapewniające higienę kobietom, które mogą już wstawać z łóżka. One również cechują się wysoką chłonnością. Mogą być stosowane zarówno w trakcie dnia, jak i w nocy.

Podkłady higieniczne
Bezpieczne zakupy
  • Różne formy płatności
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
  • Szyfrowane dane i transakcje
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl