Maty do przewijania niemowląt

Podczas przewijania konieczne jest odpowiednie zabezpieczenie mebli przed zabrudzeniem. Wiele osób decyduje się na wykorzystanie w tym celu specjalnych przewijaków. Doskonałym rozwiązaniem jest wyłożenie ich mata do przewijania niemowląt. W naszym asortymencie znajdziesz produkty tego typu o różnych wymiarach i kolorach. Oferujemy też podkłady jednorazowe, sprawdzające się świetnie m.in. podczas spacerów czy wyjść do galerii handlowej.

Maty do przewijania niemowląt zostały wykonane z materiałów przyjaznych dla delikatnej skóry dziecka. Nie zawierają m.in. ftalanów. Boki niektórych produktów zaprojektowano w taki sposób, by zapobiegać zsuwaniu się dziecka podczas przewijania. Wśród dostępnych produktów znajdziesz m.in. te wykonane z miękkiego materiału, od spodu pokrytego folią zabezpieczającą przed przeciekaniem. W ten sposób można zapewnić komfort maluchowi, a także uchronić przewijak czy materac przed zabrudzeniem. Maty sprawdzą się doskonale jako zabezpieczenie na komody dziecięce z przewijakiem.

Większość mat do przewijania niemowląt z naszej oferty to produkty wielokrotnego użytku. Pozwalają one na wykorzystywanie na przewijakach, a także na materacach dla osób starszych. Po użyciu wystarczy je umyć, a dodatkowo można również zastosować preparat dezynfekujący. Jednorazowe maty należy wyrzucić.

Kolorowe maty do przewijania

Wiele mat do przewijania niemowląt z naszej oferty zostało utrzymanych w stylistyce od razu kojarzącej się z produktami dla dzieci. Pokryto je kolorowymi motywami, przypominającymi zwierzątka, kwiatki, baloniki, księżyce, rakiety i wiele innych, ciekawych wzorów. Wielorazowa mata do przewijania w takim stylu łączy w sobie funkcjonalność i świetny wygląd. Dzięki temu doskonale pasuje do wyposażenia pokoju dziecięcego.

Przewijaki
Bezpieczne zakupy
  • Różne formy płatności
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
  • Szyfrowane dane i transakcje
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl