Smoczki uspokajające dla niemowląt

Wiele dzieci uspokaja się jedynie po zastosowaniu smoczka. Akcesorium tego typu pozwala również na wyrobienie odruchu ssania, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza u wcześniaków. Dostępne smoczki uspakajające dla niemowląt zostały wykonane w taki sposób, by dopasowywać się idealnie do naturalnych konturów twarzy, a jednocześnie nie uderzać o nosek w trakcie ssania. Do ich stworzenia wykorzystano specjalny silikon medyczny, który nie gromadzi na swojej powierzchni bakterii. Konstrukcja smoczków uniemożliwia gromadzeniu się wilgoci we wnętrzu, co pozwala na zachowanie większej higieny. Smoczki uspokajające dla niemowląt można czyścić w specjalnych torbach do sterylizacji.

Smoczki dynamiczne dla noworodków

Smoczek dynamiczny dla noworodka ma za zadanie nauczyć malucha prawidłowego ssania. Od standardowych modeli różnią się one tym, że nie zapadają się u podstawy. Pozwalają na wydłużanie miękkiej końcówki bez deformowania jej nasady. Twarda podstawa stanowi doskonałe oparcie dla ust dziecka, dzięki czemu nie dochodzi do zaburzania odruchu i rytmu ssania malucha. To dobre rozwiązanie w przypadku dzieci, które nie akceptują smoczków różniących się budową od kobiecych piersi.

Pojemniki na smoczki

Oferujemy również pojemniki na smoczki, w których z łatwością można umieścić aktualnie nieużywane akcesoria. To plastikowe opakowania pozwalające na szczelne zamknięcie W ich wnętrzu smoczek pozostaje bezpieczny i oddzielony od innych przedmiotów. Dzięki temu możesz z łatwością schować go w torebce, bez obawy o zabrudzenie.

Smoczki
Bezpieczne zakupy
  • Różne formy płatności
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
  • Szyfrowane dane i transakcje
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl