Sterylizatory

Sterylizatory pozwalają na szybkie pozbywanie się bakterii i innych mikroorganizmów. Są one stosowane zwłaszcza w przypadku butelek i akcesoriów. Pozwalają na wyczyszczenie ich powierzchni bez używania środków chemicznych. Oferujemy sterylizatory, których działanie opiera się na wykorzystaniu mocy czystej pary, a także świetle UVC LED i mikrofalach. To zarówno specjalne pojemniki, jak i różdżki, które pozwalają na sterylizowanie nie tylko drobnych akcesoriów, lecz także całych powierzchni. Z wykorzystaniem takiego urządzenia można oczyścić również zabawki, jak grzechotki dla dzieci czy nawet miękkie pluszaki.

Dostępne sterylizatory to urządzenia niewielkie, pozwalające na zabranie ze sobą w dowolne miejsce. W ich wnętrzu można przechowywać idealnie czyste przedmioty przez nawet całą dobę. Proces sterylizacji trwa natomiast nie więcej niż kilka minut – w niektórych przypadkach został on ograniczony do zaledwie kilkudziesięciu sekund.

Torby do sterylizacji zabawek

Oferujemy także specjalne torby do sterylizacji zabawek. To produkty zasilane technologią UV LED. Wystarczy umieścić w ich wnętrzu przedmioty, z których chcesz usunąć wszelkie mikroorganizmy. To dobre rozwiązanie zwłaszcza podczas podróży. Niewielkie torby można bowiem ładować z wykorzystaniem powerbanka i kabla USB.

W torbach do sterylizacji zabawek można oczyścić również inne materiałowe akcesoria, takie jak pościel czy odzież. Na ich powierzchni gromadzi się bowiem wiele wirusów i bakterii. Proces sterylizacji z wykorzystaniem specjalnych toreb trwa nie więcej niż minutę.

Sterylizatory
Bezpieczne zakupy
  • Różne formy płatności
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
  • Szyfrowane dane i transakcje
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl