Torby do wózka i plecaki dla mamy

Opiekowanie się dzieckiem wymaga zaopatrzenia się w różnego rodzaju akcesoria. Podczas spacerów czy wycieczek należy zabrać je wszystkie ze sobą. Wówczas z pomocą przychodzą specjalne torby pielęgnacyjne. Pozwalają one na łatwe posegregowanie najważniejszych akcesoriów, takich jak smoczki uspokajające dla niemowląt, zabawki czy odciągnięty pokarm w butelkach. Niektóre torby do wózka zostały wyposażone również w dodatkowe elementy, np. maty do przewijania. To wygodne rozwiązanie dla mam, które chcą zabrać ze sobą wiele przedmiotów w wygodny sposób.

Dostępne torby pielęgnacyjne są bardzo pojemne, ale niezbyt duże. Pozwalają na łatwe zabranie ze sobą w dowolne miejsce. Wiele z nich wyposażono w specjalne paski, które ułatwiają noszenie. To doskonałe rozwiązanie na spacery, a także wszelkie wyjazdy z małą pociechą. Torby tego typu spełniają swoją rolę przez długi czas, nawet gdy dziecko skończy już kilka lat. Po bokach wielu modeli zamocowano uchwyty, które ułatwiają przyczepianie do wózka.

Plecak dla mamy w estetycznym wydaniu

Plecak dla mamy musi być nie tylko funkcjonalny, lecz także estetyczny. Z tego powodu dostępne produkty zostały zaprojektowane w taki sposób, by pozwalały na użytkowanie również w kolejnych latach. Przegrody w ich wnętrzu można wykorzystać w różnych celach. Torby pielęgnacyjne składają się bowiem z wielu drobnych przestrzeni, pozwalających na posegregowanie butelek, pieluch, smoczków, a także osobistych przedmiotów mamy, czyli telefonu lub dokumentów.

Torby i plecaki
Bezpieczne zakupy
  • Różne formy płatności
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
  • Szyfrowane dane i transakcje
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl