Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Formy płatności
 1. Za złożone zamówienie można zapłacić, w zależności od wyboru Kupującego:
   

  Przelew

  forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Centrum Kredytowo-Finansowe Monika Piorunowicz, Leonkowo.pl
  zamówienie jest przygotowywane do wysyłki.


  Dane do przelewu

  Rachunek w PLN

  Centrum Kredytowo-Finansowe Monika Piorunowicz, Leonkowo.pl

  Posądza 144, 32-104 Koniusza
  PKO BP SA
  48 1020 2906 0000 1302 0450 0948

   

  Płatności Blik:
  system szybkich i łatwych płatności mobilnych. Do identyfikacji stosuje jednorazowy kod wygenerowany przez aplikację, który należy użyć dokonując płatności . Jest czasowy, działa przez 2 minuty. Po upłynięciu tego czasu należy wygenerować nowy kod.

   

  Płatność kartą (Visa, Mastercard):
  po złożeniu zamówienia w sklepie, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę PayU w celu dokonania płatności. Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma PayU S.A., a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu.

   

  Szybki przelew internetowy PayU:
  forma płatności elektronicznej obsługiwana przez PayU S.A. (mTransfer, Przelew24BZWBK, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Polbank, Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole).


  1. zwykłym przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy,

  2. za pomocą karty płatniczej:
   • Visa
   • Visa Electron
   • MasterCard
   • MasterCard Electronic
   • Maestro

  3. za pośrednictwem platformy płatniczej:
   • Płatności Shoper
   • eCard
   • dotpay
   • PayPal
   • PayU
   • Przelewy24
   • TPay.com

 2. W przypadku wybrania płatności za pośrednictwem platformy płatniczej Płatności Shoper, podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.
 3. W przypadku wybrania przez Kupującego płatności z góry, za zamówienie należy zapłacić w terminie 1 Dnia roboczego od złożenia zamówienia.
 4. Sprzedawca informuje, że w przypadku niektórych metod płatności, ze względu na ich specyfikę, opłacenie zamówienia tą metodą jest możliwe wyłącznie bezpośrednio po złożeniu zamówienia.
 5. Kupujący dokonując zakupów w Sklepie akceptuje stosowanie faktur elektronicznych przez Sprzedawcę. Kupujący ma prawo wycofać swoją akceptację.

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

 

Przelewem online 

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez:

Płatności Shoper

- DotPay

- PayPal

- Przelewy24.pl

- PayU

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl